elektryczne-kofa-410.jpg

Narzędzia elektryczne – zestawy

Oferta rynkowa narzędzi elektrycznych spotyka się z coraz większym uznaniem. Producenci coraz częściej proponują produkowane przez siebie narzędzia w postaci zestawów. Wykorzystując zapotrzebowanie rynkowe oferta w postaci zestawów narzędzi, kierowana jest coraz śmielej dla odbiorców indywidualnych.

Ciekawa propozycja sprowadza się do odpowiednich serii popularnych najchętniej kupowanych narzędzi, ulokowanych w jednym uniwersalnym opakowaniu. Owo opakowanie jest w formie futerału roboczego zawierającego np. trzy podstawowe elektronarzędzia. Futerał wykonany jest zazwyczaj z solidnych trwałych tworzyw sztucznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zestawy wraz z opakowaniem są lekkie i łatwe do transportowania.

Podstawowe zestawy narzędzi elektrycznych.

– Zestaw domowy – podstawą w zestawie jest zazwyczaj wiertarka, wkrętarko wiertarka i szlifierka kątowa. Narzędzia w takiej konfiguracji posiadają wiertarkę i szlifierkę na przysłowiową wtyczkę i dodatkowo wiertarko wkrętarkę akumulatorową.
– Zestaw dla profesjonalisty – w takim zestawie spotkać można nieco inne rozwiązanie, które stanowi np. wiertarka udarowa elektryczna, wkrętarko wiertarka akumulatorowa, komplet dwóch akumulatorków, ładowarka do akumulatorków, zestaw specjalistycznych końcówek.
– Zestaw dla profesjonalnego montażysty – w skład takiego zestawu może wchodzić wiertarko wkrętarka akumulatorowa, specjalny pistolet akumulatorowy do wstrzeliwania kołków, dwa komplety wysokowydajnych akumulatorków, ładowarka do akumulatorków, zestaw dodatkowych specjalistycznych końcówek. Wszystkie elementy mogą znajdować się w jednym futerale lub skrzyni.

Zestawy dla majsterkowiczów hobbystów.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i rosnącej grupy majsterkowiczów, wielu producentów oferuje całe zestawy narzędzi elektrycznych są to:
– latarka akumulatorowa
– pilarka tarczowa akumulatorowa
– wiertarko wkrętarka akumulatorowa
– wyrzynarka akumulatorowa
– zestaw akumulatorków o różnej pojemności
Wszystko wchodzące w skład zestawu zapakowane jest w lekką poręczną torbę z materiału wysokiej jakości.
Taki zestaw zapewni każdemu amatorowi pasjonatowi możliwość realizowania swojego hobby i wykonywanie najbardziej skomplikowanych konstrukcji czy przedmiotów.

Propozycje producentów obejmują różne warianty urządzeń wchodzących w skład zestawu w zależności od potrzeb odbiorcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można uzyskać często bardo dobrej jakości sprzęt w korzystnej cenie, dużo niższej niż gdyby każdy element nabywać osobno.

Leave a Reply